Принцип дії та переваги препарату Тітон Олійні Ріпак
Ріпак - це культура, яка потребує інтенсивного живлення у всі фази розвитку рослини. Від того, на скільки вчасним та інтенсивним буде живлення, залежить нормальний розвиток культури, а наразі й урожай.
Принцип дії препарату Тітон Олійні Ріпак
Тітон Олійні Ріпак - це препарат від компанії Квадро Плюс, який попередить безліч проблем із живленням ще до їх настання. Це комплексна формула добрива, яка усуває дефіцит в мікроелементах на всіх стадіях розвитку.

Азот, фосфор, калій, сірка, марганець, мідь, цинк, бор, молібден і кобальт - це ті елементи, з якими допоможе Вашій рослині Тітон Олійні Ріпак.

Деякі з проблем Ви бачите неозброєним оком.

Мармурове листя, пусті квітки, нерівномірні сходи чи мілке зерно - проблеми, на які фермер найперше звертає увагу при вирощування ріпаку. Це означає, що рослина вже кричить про нестачу тих чи інших мікроелементів, і зволікати тут не можливо.

Один із найбільш важливих для продуктивності посівів цієї культури - сірка. Цей елемент часто вирішує проблему абортації стручків у ріпаку. Крім того сірчане голодування може призвести до утворення пустоцвіту чи дрібних насінин.

Бор на ріпаку, як і на соняшнику, незамінний в плані пружності стебла і листя рослини, адже цей елемент укріплює стінки клітин і пришвидшує транспорт поживних речовин в рослинному організмі. Більше того, у хвороб менше шансів вразити Ваш ріпак, якщо йому вистачає бору. Цю проблему можливо попередити, застосувавши добрива ТМ "Тітон Бор".

Не дарма цей Тітон називається Тітон Олійні Ріпак. Завдяки вдалому поєднанню бору з міддю, цей препарат підвищує вміст олії в ріпаку.

Проблема блідого мармурового листя на Вашій культурі - це також питання, яке можна легко вирішити завдяки цьому ж таки комплексному добриву. Підвищуючи вміст марганцю у рослині, Ви попереджаєте посвітління і відмирання її тканин. А, додаючи мідь, наприклад, допомагаєте рослині краще засвоювати азот.

Адже не варто забувати - внести навесні азот - півроботи, треба ще й подбати про його засвоєння і не розпускати грошей на вітер.

Але треба зазначити одразу, що при значному борному голодуванні Вашої рослини, використовуйте Тітон Олійні Ріпак і Тітон Бор в комплексі. Як визначити, що Вашій рослині не вистачає бору і до чого це може призвести?

Найперше, восени, викопуємо ріпак і дивимося на його коріння. У разі сильного дефіциту бору на посівах озимого ріпаку перед відходом у зиму утворюються порожнини всередині центрального кореня. Як наслідок - накопичення великої кількості патогенів у цій зоні. Також забезпечені бором рослини ріпаку закладають більшу кількість генеративних бруньок.

Крім того, запліднення ріпаку - це процес, в якому велику роль відіграє Бор. При нестачі цього елемента можна спостерігати таку картину, як незапліднені квітки, опадання бутонів, зав'язі і, як наслідок, різке зниження кількості стручків на рослині.

Досвідченим фермерам знайомі ознаки нестачі цинку на ріпаку - гальмування розвитку рослин, хлорози, плямистості на нижніх листках. А при дефіциті молібдену, зменшується виробництво білків у рослині, тому активно починають накопичуватися нітрати.

Розробники добрива Тітон Олійні Ріпак особливу увагу приділили процесу фотосинтезу, насичивши препарат магнієм та марганцем. Не треба довго думати, щоб зрозуміти - від того, на скільки якісно фотосинтезуватиме культура, залежить її продуктивність.

Норма витрати препарату: 1-3 л/га.
Склад
Застосування даного органо-мінерального комплексу на ріпаку в фази від чотирьох до десяти справжніх листків восени дозволить нівелювати дефіцит елементів живлення, що, в свою чергу, позитивно позначиться на закладенні генеративних органів рослини, а обробка добривом навесні декілька разів від фази розетки до бутонізації - позитивно вплине на масу насіння.
Хочете спробувати препарат або отримати консультацію від наших експертів?
Просто заповніть цю форму і ми вам передзвонимо і відповімо на всі ваші запитання
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше імя
Консультація безкоштовна