Принцип дії та переваги препарату Тітон Кукурудза
Кукурудза - рослина, яка не тільки може давати гарний урожай, але й виснажувати землю. Тому, плануючи посів цієї культури, треба подбати про купівлю необхідних рослині добрив, в тому числі фосфору та азоту. Адже саме цих елементів кукурудза потребує на початкових етапах свого розвитку.

У перші два місяці кукурудза росте повільно, тому в ранні фази розвитку необхідно підтримувати забезпечення поживних елементів у верхніх горизонтах грунту, де знаходяться корені молодих рослин. Поживні елементи в цей час використовуються кукурудзою слабко, тому слід вносити добриво в легкорозчинній формі.

Препарат розроблений компанією Квадро Плюс спеціально під потреби кукурудзи у конкретні фази її розвитку.

Так на початкових стадіях кукурудза поглинає поживні речовини із верхніх шарів ґрунту, тому через слабо розвинену кореневу систему та низьку температуру ґрунту рослина страждає від нестачі як фосфору, так і марганцю та цинку. В фазі інтенсивного росту рослин кукурудзи потреба в усіх названих елементах висока, оскільки вони посилюють ферментативну активність.

І тут на допомогу приходить препарат Тітон Кукурудза. Він збагачений найбільш необхідними для рослини мікро-, макро- та мезо-елементами. Азот, фосфор, калій, сірка та магній - саме те, що необхідно кукурудзі. А враховуючи легкодоступну форму елементів, що входять до складу добрива, Тітон особливо ефективний на ранніх етапах розвитку рослини. Його можна застосовувати вже від 3 листків до утворення кукурудзою волоті. Внісши добриво 2 рази по вегетації, ви забезпечите своїм посівами швидкий та ефективний розвиток.


Принцип дії препарату Тітон Кукурудза
Добриво Тітон Кукурудза застосовується для усунення дефіциту мікроелементів у рослин кукурудзи. Елементи живлення в його складі легко доступні та підібрані з урахуванням потреб культури.

Добриво має органічний фосфор, який легко засвоюється рослинами. Нестача фосфору сильно гальмує розвиток кукурудзи, особливо на ранніх посівах (при температурі повітря нижче +12°С), коли засвоєння фосфору сильно обмежено.

Цинк особливо важливий елемент для кукурудзи, бо він бере участь у процесах обміну речовин і синтезі протеїнів, покращує холодостійкість та посухостійкість рослин кукурудзи. Також цинк має фунгіцидні властивості, які захищають рослини від хвороб. Максимальну ефективність цинкові добрива дають при поєднанні данного елементу з поліпептидами, що й реалізовано у складі добрива Тітон Кукурудза.

Магній має вирішальне значення в процесі фотосинтезу. Бере участь у синтезі крохмалю, нормалізує вуглеводний обмін. Тому сполука органічного магнію займає 36 г/л добрива й повністю знімає дефіцит елементу в критичні періоди росту.

Норма витрати препарату: 1-3 л/га.
Склад
Відео Тітон Кукурудза
Склад поживних елементів у цьому комплексі підібраний згідно потребою рослин кукурудзи в період максимального зростання (це фази з 5-7 листків до викидання волоті). У цей час рослини найбільш чутливі до підживлення фосфором, цинком, сіркою і магнієм, тому обробки в період 5-7 листків будуть найбільш ефективними.
Хочете спробувати препарат або отримати консультацію від наших експертів?
Просто заповніть цю форму і ми вам передзвонимо і відповімо на всі ваші запитання
Консультація безкоштовна