Принцип дії та переваги препарату Тітон Фініш-сад
Не секрет, що багаторічні плодові і ягідні культури виснажуються після урожайного року і більше, ніж польові культури, потребують підживлення.

Позакореневе живлення дає можливість поповнити певну кількість втрачених поживних речовин. При їх дефіциті культури гірше переносять несприятливі умови у зимовий період. Як результат, зменшується кількість квіткових бруньок.

Є два найважливіших етапи підживлення плодово-ягідних у моменти, коли рослина цього найбільше потребує:
- навесні після цвітіння дерев;
- та влітку у період диференціювання бруньок.
Принцип дії препарату Тітон Фініш-сад
Добриво Тітон Фініш-сад призначене для позакореневого підживлення плодових і ягідних культур після збору врожаю. Компоненти добрива підібрані з урахуванням потреб рослин в елементах живлення після збору врожаю.

Багаторічні культури дають врожай декілька років. Разом з врожаєм вони втрачають велику кількість поживних речовин. Без використання мікродобрив після збору плодів врожайність наступного року значно зменшується. Так як рослини ослаблені внаслідок дефіциту поживних речовин, вони погано переносять несприятливі умови, і, перш за все, умови перезимівлі. Як результат, зменшується кількість квіткових бруньок, рослини ягідників вимокають або випрівають.

Стійкість до цих несприятливих умов пов'язана, насамперед, з фосфорним і калійним живленням. Саме тому у складі добрива ці елементи займають три чверті всіх поживних речовин.
Поєднання обробок добривом «Тітон фініш сад» разом із стимулятором росту Квадростим після збору урожаю в ослабленій рослині запускають механізм відновлення та закладають фундамент врожаю на наступний рік.
Норма витрати препарату: 1-5 л/га.
Склад
Відео Тітон Фініш-сад
Фосфор і калій підвищують стійкість рослин до низьких температур, дефіциту ґрунтового повітря і вмісту в ньому кисню.

Добриво Тітон Фініш-сад має повний набір елементів, важливих амінокислот та полісахаридів. Внесення добрива не тільки підживлює рослини, а й прискорює асиміляцію поживних речовини з листя в гілки та корінь.

Позакореневе підживлення добривами Тітон Фініш-сад повертає рослинам більшість елементів, які вони втратили після збору врожаю. Також добрива підвищують захистні сили дерев та ягідників від різних хвороб і шкідників. Приділивши трохи уваги рослинам в осінній період, ми закладаємо основу під урожай наступного року.

Хочете спробувати препарат або отримати консультацію від наших експертів?
Просто заповніть цю форму і ви вам передзвонимо і відповімо на всі ваші запитання
Консультація безкоштовна