Принцип дії та переваги препарату Тітон Кукурудза Цинк
Кукурудза - рослина, яка не тільки може давати гарний урожай, але й виснажувати землю. Тому, плануючи посів цієї культури, треба подбати про купівлю необхідних рослині добрив, в тому числі фосфору та азоту. Адже саме цих елементів кукурудза потребує на початкових етапах свого розвитку.

У перші два місяці кукурудза росте повільно, тому в ранні фази розвитку необхідно підтримувати забезпечення поживних елементів у верхніх горизонтах грунту, де знаходяться корені молодих рослин. Поживні елементи в цей час використовуються кукурудзою слабо, тому слід вносити добриво в легкорозчинній формі.
Принцип дії препарату Тітон Кукурудза Цинк
У процесі вегетації для формуваня врожаю вище 60 ц з гектара рослини кукурудзи поглинають не меньше 350-400 г/га цинку. Цинк бере участь у синтезі хлорофілу, протеїнів та вітамінів, впливає на роцеси росту і розвитку (при його нестачі знижуеться вміст в рослинах гормону — ауксину). При значному дефіциті цинку — можуть взагалі не зав'язатися качани.

Першими ознаками нестачи цинку є відставання в рості, характерні біло-жовті смужки поміж жилок з обох сторін листя, а також жовте забарвлення молодого листя. Сприяють також цинковому голодуванню високий вміст фосфору у грунті, кислі, холодні та сирі грунти. Підвищені дози фосфорних добрив так само знижують вміст легкодоступного цинку в грунті.

При віявленні симптомів цинкового голодування у рослин кукурудзи, а також при внесенні підвищених доз фосфорних добрив, рекомендується додатково використовувати добриво "Титон Кукурудза" Цинк. Присутність фосфору в органічній формі і сірки в данному добриві, сприяє максимальному засвоєнню цинку. А наявність азоту дозволить послабленим рослинам відновити роботу фотосинтетичного апарату.

Норма витрати препарату: 1-3 л/га.
Склад
Відео Тітон Кукурудза Цинк
Склад поживних елементів у цьому комплексі підібраний згідно потреби рослин кукурудзи в період максимального зростання (це фази з 7-9 листків до викидання волоті). У цей час рослини найбільш чутливі до підживлення фосфором, цинком, сіркою і магнієм, тому обробки в період 7-9 листків будуть найбільш ефективними.
Хочете спробувати препарат або отримати консультацію від наших експертів?
Просто заповніть цю форму і ви вам передзвонимо і відповімо на всі ваші запитання
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше імя
Консультація безкоштовна