Принцип дії та переваги препарату Тітон Зав'язь
Унікальність добрив даної групи – наявність збалансованого органо-мінерального комплексу, здатного швидко усунути дефіцит живлення рослин через листковий апарат. У складі комплексу всі елементи знаходяться у максимально доступній для рослин формі.

Для підвищення ефективності органо-мінерального комплексу використовується ОЕДФ, ЕДТА, амінокислоти, вітаміни групи В та карбонові кислоти . Полісахариди, в складі добрива, сприяють більш швидкому, проникненню елементів живлення у листову пластину, а пептиди та поліпептиди – до клітини, що до купи дозволяє збільшити ефективність використання добрива.

Таким чином, добрива торгової марки «Тітон» можна вважати органо-мінеральним комплексом, спроможним швидко відновлювати дефіцит поживних речовин.

Принцип дії препарату Тітон Зав'язь
Добриво Тітон Зав'язь призначене для позакореневого підживлення овочевих, плодових і ягідних культур в період інтенсивного росту і формування зав'язі, та при вирощуванні розсади.

Нестача мікроелементів – одна з основних причин опадання бутонів, квіток і зав'язі. При цьому продуктивність рослин знижується до 50%. Особливо відчувається дефіцит мікроелементів там, де постійно вносять мінеральні добрива (азотні, фосфорні, калійні). Тому мікродобрива Тітон Зав'язь необхідно вносити систематично, адже вони , що ідеально збалансовані і, на ряду з калієм та сіркою, містять бор, мідь, марганець, залізо, цинк, кобальт і молібден.

Добриво Тітон Зав'язь сприяє активному нарощуванню вегетативної маси та формуванню генеративних органів. Воно покращує засвоєння макроелементів, чим підвищує ефективність внесення азотних добрив.

Норма внесення препарату для овочевих та ягідних культур: 1-3 л/га.
Норма внесення препарату для плодових культур: 3-5 л/га.
Склад
Хочете спробувати препарат або отримати консультацію від наших експертів?
Просто заповніть цю форму і ми вам передзвонимо і відповімо на всі ваші запитання
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше імя
Консультація безкоштовна