Тесей Аква Стоп - Ваш надійний захисник у суху погоду! Сміливо сійте і отримайте високу дружність сходів без ризику втрати сходів через провокативну вологу.
Тесей Аквастоп

Тесей Аква Стоп - це унікальний біополімерний комплекс для обробки насіння, що забезпечує надійний захист від провокаційної вологи та підвищує ефективність роботи пестицидів і агрохімікатів.

Його інноваційна оболонка з полімеру забезпечує захист насіння від проникнення патогенних мікроорганізмів та сприяє створенню дружніх та сильних сходів.

Також важливо зазначити, що Тесей Аква Стоп - економічно ефективне рішення, доступне за ціною лише 250 грн на 10 га. Інвестуйте в успішний врожай разом
з нами!


ПЕРЕВАГИ
Захист
Тесей Аква Стоп забезпечує надійний захист насіннєвого матеріалу від провокаційної вологи, допомагаючи уникнути втрати сходів та підвищити польову схожість насіння.
Ефективність
Тесей Аква Стоп покращує ефективність роботи пестицидів та агрохімікатів, що дозволяє ефективніше боротися з шкідниками та хворобами рослин.
Врожайність
Тесей Аква Стоп проявляє ефект "дружніх сходів" та сприяє розвитку первинної кореневої системи рослин, що сприяє стабільному росту та врожайності
Склад
Застосування
1
Підготовка
Приготування робочого розчину
2
Протруювання
Нанесення на посівний матеріал
3
Висівання
Насіння захищене від провокативної вологи, покращується дія ЗЗР
Відео
Хочете спробувати препарат або отримати консультацію від наших експертів?
Просто заповніть цю форму і ми вам передзвонимо і відповімо на всі ваші запитання
Консультація безкоштовна