Квадро Плюс

ГАРНИЙ СТАРТ ОЗИМИХ

Комплекс для якісного та швидкого відновлення вегетації зернових
ГАРНИЙ СТАРТ ОЗИМИХ
Комплекс для якісного та швидкого відновлення вегетації зернових
Ми підібрали для Вас комплекс препаратів, який допоможе рослині швидше відновити вегетацію - тобто прокинутись зі сну, запустить всі обмінні процеси і посприяє кращому засвоєнню необхідних елементів живлення, в втому числі азоту, фосфору, сірки та інших елементів.
Озимина відновлює вегетацію вже при +3-5С. Але не завжди рослини пробуджуються так, як ми очікуємо. Через значні коливання температур на початку весни, зернові часто знаходяться у стресовому стані і не в змозі споживати всі необхідні для розвитку елементи живлення, навіть якщо вони вже є у грунті.
Переваги
Підтягує слабкі посіви
Завдяки карбоновим та амінокислотам, що входять до складу препаратів, активізуються всі обмінні процеси - озимі швидше нарощують вегетативну масу і формують стійкість до негативних факторів.
Знижує стрес рослини
Запускає обмінні процеси в середині рослин, стимулює виробництво хлоропластів, підвищить стійкість озимини до стресів і надасть потужний заряд бадьорості для подальшого розвитку та росту.
Стимулює кущення
Завдяки амінокислотам, карбоновим кислотам та фітогормонам, рослини отримають заряд енергії для прискорення всіх біологічних процесів і, в тому числі, вироблення хлоропластів для потужного наростання вегетативної маси.
Все необхідне для старту
Допоможе рослині швидше відновити вегетацію - тобто прокинутись зі сну, запустить всі обмінні процеси і посприяє кращому засвоєнню необхідних елементів живлення, в втому числі азоту, фосфору, сірки та інших елементів.
Сприяє Кращому розвитку корневої системи
Стимулює розвиток кореневої системи, покращує засвоєння елементів живлення із грунту, підвищує імунітет рослин і допомагає виробити стійкість до патогеннної мікрофлори
Стримання розвитку хвороб
Забеспечить рослину додатковою енергією для трансформації фосфітів. Цей елемент формує стійкість зернових до ряду грибкових хвороб.
Характеристики комплексу
Продукти
  • Тесей
  • Азотофіт
  • Тітон Макро-фос
Норма використання
  • Тесей - 0,2 л / га
  • Азотофіт - 0,2 / га
  • Тітон Макро-Фос - 0,5 /га
Культури
  • Озима Пшениця
  • Озимий ячмінь
  • Озимий Ріпак
Вартість
Вартість комплексу усього
240 грн / га
Консультація від Експертів
Дізнайся як отримати максимум від озимих з самого початку сезону
Консультація безкоштовна