Квадро Плюс

КОМЛЕКС ДЛЯ
ВИСОКОГО ТА ЯКІСНОГО
ВРОЖАЮ КУКУРУДЗИ

Вбереже урожай від негативних факторів і допоможе рослині реалізувати свій потенціал на максимум
УСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ЗЕРНОВИХ
Комплекс для формування високого врожаю кукурудзи
Мікродобрива забезпечать рослину всіма необхідними елементами живлення,
а стимулятор росту й антистресант прискорять всі процеси в рослині, сприяючи формуванню розгалуженої кореневої системи і вегетативної маси та значно покращать фотосинтез. Таким чином, навіть при несприятливих умовах кукурудза буде в змозі забезпечити себе поживними речовинами з грунту і сформувати адекватний урожай.
Переваги
підвищує стійкість до стресів
Збалансоване листкове живлення у доступній для рослини формі підвищує стійкість до несприятливих умов і хвороб. Стимулятор росту разом з антистресантом прискорюють усі процеси всередині рослини, підвищують стійкість кукурудзи до стресів і покращують засвоєння найнеобхідніших елементів живлення для закладки гарного врожаю.
формує імунітет рослини
Позакореневе підживлення має вирішальне значення не лише в усуненні наслідків стресу, але й у його профілактиці. Це дуже важливо у критичні фази:
утворення 3–5 листків (закладаються репродуктивні органи), період від появи 9 листків до викидання волоті (інтенсивний набір маси, розвиток качана).
Комлекс містить всі необхідні поживні речовини, оптимально збалансовані саме під кукурудзу. Він тимулює ріст і розвиток кореня, покращує фотосинтез та інші клітинні процеси, збільшує стійкість до посухи та хвороб.
ДОПОМОЖЕ УНИКНУТИ ГЕРБІЦИДНОГО СТРЕСУ
Якщо у період 6-7 листків, коли закладаються репродуктивні органи, рослина зазнає гербіцидного стресу, то у качані буде менше рядів, а сам він не розвиватиметься до потенційного розміру.
Щоб цього запобігти, треба уникати дефіциту елементів живлення. Комлекс забезпечить усіма необхідними елементами для відновлення вегетації після стресу, відновить клітинні процеси, підвищить загальний імунітет та стресостійкість, відновить процес створення хлоропластів, що скоріше запустить фотосинтетичний апарат в роботу.
забезпечить всіма необхідними елементами живлення
У фазу 5-7 листків кукурудзі найбільше треба фосфор, азот і цинк у доступній формі. Не менш важливі у критичні періоди марганець, кальцій, магній та сірка.
Дефіцит кожного з цих елементів негативно впливає на формування качана. Також дуже важливо дотримуватись їх оптимального балансу.
У Тітоні вже наявні усі перелічені вище речовини в оптимальному співвідношенні та доступній формі саме для формування найвищого врожаю кукурудзи.
сприяє закладці генеративних органів
У фазах від 3 до 7 листків закладаються генеративні органи. Якість цих процесів безпосередньо впливає на врожайність.
У цей період слід потурбуватись про підживлення посівів, адже дефіцит елементів негативно вплине на врожай. Також варто стимулювати клітинні процеси (особливо фотосинтез) й захистити рослини від впливу абіотичних факторів та хвороб.
Із цим відмінно впорається комплекс, забезпечивши Вам якісний урожай кукурузи цього року.
Запобігає цинковому голодуванню
Нестача цього елементу негативно впливає на розвиток качана (він може не сформуватись), знижує імунітет рослини, її толерантність до стресів.
Перші ознаки дефіциту проявляються у фазу 5-го листка.
Не допустити дефіциту допоможе позакореневе підживлення добривом Тітон Кукурудза Цинк, яке містить цинк в оптимальній кількості і допоміжні речовини: сірка, фосфор та азот (сприяють його швидкому засвоєнню, відновлюють фотосинтетичну активність).
Характеристики комплексу
Продукти
  • Тітон Кукурудза
  • Тітон Кукурудза Цинк
  • Квадростим
  • Тесей
Норма використання
  • Тітон Кукурудза - 1 л/га
  • Тітон Кукурудза Цинк - 1 л/га
  • Квадростим - 0,5 кг/га
  • Тесей - 0,2 л/га
Культура
Кукурудза
Вартість
Вартість комплексу всього
385,5 грн/га
Консультація від Експертів
Дізнайся, як отримати максимум від кукурудзи у цьому році
Консультація безкоштовна